“Leżak reklamowy z nadrukiem” cena zawiera wydruk

Leżak reklamowy z nadrukiem

szer. 56 cm.
wys. 76 cm.

179 zł. Netto ( brutto: 220.17 zł. )

169 zł. Netto ( brutto:207.87 zł. )

Leżak reklamowa z logo firmy


View cart

Dodaj do ulubionych

Lubisz letnie dnie spędzać na plaży i kąpać się w promieniach słonecznych? Marzysz o czytaniu książki i jednoczesnym słuchaniu szumu morskich fal? A może chciałabyś się relaksować na tarasie z lemoniadą w dłoni? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca to na pewno w Twoim wakacyjnym niezbędniku nie może zabraknąć praktycznego leżaka - stanowi on gwarancję wygody i komfort podczas wypoczynku!

Co powiesz na leżak, który jednocześnie może być reklamą Twojej firmy? Oferujemy leżaki reklamowe, które zaaranżujemy według Twojego indywidualnego projektu i pomysłu. Siedzisko zrobione z materiału poliestrowego. Wykonamy kolorowy wydruk grafiki cyfrową techniką sublimacji na całej powierzchni siedziska. Dzięki technice sublimacji grafika zachowuje wysoką jakość wykonania, krawędzie nie są rozmazane, a tkanina jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Ważne jest to, że technologia druku nie zawiera żadnych toksycznych substancji, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla zdrowia.

Stelaż leżaka został wykonany z solidnego drewna bukowego, dzięki czemu jest niezwykle stabilny i udźwignie do 100 kg. Zadbaliśmy o każdy detal, dlatego wszystkie drewniane elementy są starannie oszlifowane oraz zaokrąglone, jest to bezpieczne w użytkowaniu. Komfort korzystania z leżaka zapewni trzystopniowa regulacja oparcia - możesz wybrać pozycję, która najbardziej Ci odpowiada. Całkowita waga produktu to zaledwie 3,5 kg, dzięki czemu nie ma problemów z transportem leżaka i można go zabrać ze sobą nawet podczas pieszego wyjścia nad jezioro. 

Kod produktu 1.
Rozmiar szerokość 56 cm. x wysokość 76 cm.
Druk SUBLIMACJA
Waga 3 kg
Wymiary po spakowaniu

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie ? Zadaj je odpowiemy najszybciej jak będzie o możliwe zazwyczaj oczekiwanie na odpowiedź trwa do 3 godzin.