wszystko na eventy w najniższych cenach
PRODUKTY Z WYDRUKIEM PRODUKTY BEZ WYDRUKU - ekspresowe terminy realizacji.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 792 349 654 od poniedziałku do piątku w godzinach standardowych od 9:00 do 15:30 w późniejszych godzinach telefony nie będą odbierane lecz odpiszemy na wysłane wiadomości na adres email biuro@nksr.pl w miarę możliwości czyli o ile pracownicy naszej firmy będą wykonywać zlecenia ekspresowe co wiąże się z obecnością pracownika w firmie po godzinach pracy standardowych.

Adres

1 Maja 15 D, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Nr telefonu

792 349 654

Adres email

biuro@nksr.pl

Poniedziałek - Piątek

od 9:00 do 15:30

Wyślij wiadomość

Najczęstsze pytania

Jak długo trwa realizacja zleceń

Zamówione produkty bez wydruku - zamówienia złożone do godziny 14 wysyłamy w tym samym dniu z płatnością kurierowi przy odbiorze, natomiast produkty z wydrukiem realizowane są w terminie do 7 dni od dnia dokonania wpłaty.

Do zakupionych w naszym sklepie produktów oferujemy darmowy profesjonalny projekt graficzny, w tym celu prosimy po złożeniu zamówienia prosimy o przesłanie na nasz adres email biuro@nksr.pl materiałów które mają być użyte do wykonania projektu graficznego takich jak logo ( w wersji wektorowej o ile jest dostępne ) zdjęć i krótkiego opisu z informacją jak projekt miałby być wykonany.

Pliki prosimy wysyłać poprzez serwis www.wetransfer.com wskazując nasz adres email biuro@nksr.pl jako odbiorcę pliku, po wgraniu prosimy o informację ( czasami bywa, iż informacja o wgraniu pliku trafia do folderu SPAM lub jest usuwana automatycznie z serwera ), link do pliku można również wpisać w formularzu zamówienia przy składaniu zamówienia on-line.

Tak mamy możliwość wykonania zlecenia w trybie ekspresowym cena za realizację ekspresową podawana jest w karcie produktu, istnieje możliwość wykonania zlecenia ekspresowego w tym samym dniu cena za realizację ekspresową + opłata za dostawę ok 1,5 zł. Netto / km licząć od miejscowości Wrocław do miasta docelowego.
Wysylka w kolejmym dniu po zamówieniu kwota za realizację ekspresową 24 H + koszty przesyłki firmą kurieską DPD za zwyczaj jest to kwota dostawy 30 zł.

Tak podczas zamówienia prosimy zaznaczyć w formularzu opcję no-name wtedy wyślemy zamówiony towar ( bez względu czy z wydrukiem czy samą konstrukcję ) bezpośrednio do klienta a na liście przewozowym jako nadawca będzie widniała Państwa firma klient otrzymujący paczkę nie będzie miał żadnej informacji, iż paczka została wysłana od nas w chwili obecnej z tej opcji korzysta ok 1000 agencji reklamowych w każdym miesiącu. Opcja no-name nie jest dodtkowo płatna.
Przy wyborze opcji no-name klient dostaje instrukcje obsługi bez danych naszej firmy.