“L banner 85 x 210 ” cena zawiera wydruk

L banner 85 x 210

szer. 85 cm.
wys. 210 cm.

269 zł. Netto ( brutto: 330.87 zł. )

199 zł. Netto ( brutto:244.77 zł. )

L Banner szerokość 85 cm.


View cart

Dodaj do ulubionych

L banner STRONG 85 x 210 z wydrukiem 

     W dzisiejszych czasach skuteczna reklama jest gwarancją sukcesu. Czy wyobrażasz sobie wielkie marki bez odpowiedniej reklamy? Oczywiście, że nie. Reklama napędza sprzedaż, zwraca uwagę klientów, zachęca do zakupy, informuje o ofercie, itd. Dzięki odpowiedniej reklamie zyskujesz szansę na powodzenie swojego przedsięwzięcia.

Szukasz efektownej formy reklamy? Do tego taniej, mobilnej i prostej w instalacji? Dobrze trafiłeś.

Polecamy L Banner ( rozmiar 85 x 210 cm – najpopularniejszy format) – nowoczesny system reklamowy, jest to przenośna reklama. Cały system prezentacji podobny jest do systemu jak w rollupie, z tą różnicą, że w L Bannerach nie mamy kasety na górze. Daje nam to dodatkową możliwość instalacji   L Bannera na ścianie, bez wykorzystania stojaka.

L Banner Strong  z wydrukiem to nowoczesny stojak reklamowy. Cały system składa się ze stojaka – konstrukcji aluminiowej, plansz graficznych               z wysokojakościowym wydrukiem i torby, w którą można zapakować cały system.

Główne zalety L Bannera Strong to przede wszystkim:

- lekka konstrukcja

- składana forma

- wysokiej jakości wydruk

- funkcjonalność systemu i jego mobilność

- oszczędność kosztów – raz zakupiony stojak posłuży na lata, wymieniać możemy tylko karty graficzne

Opisywany L Banner w rozmiarze 85 x 210 cm jest bardzo funkcjonalny, najczęściej wykorzystywany jest na przykład podczas prezentacji w biurach, szkołach. Jego niewielki rozmiar pozwala na umieszczenie go w każdej przestrzeni, nawet tej najmniejszej. Dlatego tak często jest kupowany przez naszych Klientów. Taki nowoczesny stojak reklamowy podnosi jakość prowadzonych prezentacji, kolorowa wizualizacja jest ciekawa dla słuchaczy, przyciąga uwagę, przez co potencjalny klient szybciej zapamiętuje przekazywane treści, nazwy firm, usług,itd. L Banner jest zatem świetną reklamą dla każdego. Sprawdzi się doskonale podczas prezentacji firmowych, szkoleń czy spotkań handlowych.

W przypadku, gdy nie mamy możliwości rozłożenia bannera na podłodze, z powodzeniem możemy go zainstalować na ścianie. Możliwość szybkiej wymiany grafiki to dodatkowa zaleta tego systemu, możemy zrobić to samodzielnie.

Kod produktu 1.
Rozmiar szerokość 85 cm. x wysokość 210 cm.
Druk CMYK
Waga 2 kg
Wymiary po spakowaniu 8x8x85 cm

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie ? Zadaj je odpowiemy najszybciej jak będzie o możliwe zazwyczaj oczekiwanie na odpowiedź trwa do 3 godzin.