“Parawan reklamowy z nadrukiem” cena zawiera wydruk

Parawan reklamowy z nadrukiem

szer. 400 cm.
wys. 70 cm.

169 zł. Netto ( brutto: 207.87 zł. )

169 zł. Netto ( brutto:207.87 zł. )

Parawany reklamowa z logo firmy


View cart

Dodaj do ulubionych

Chcesz skutecznie promować swoją firmę i robić to w nienachalny oraz niebanalny sposób? Chcesz pozyskiwać klientów z różnych środowisk i grup społecznych? Ważne jest, aby ta reklama nie zrujnowała budżetu Twojej firmy, a przyniosła oczekiwane rezultaty? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci parawanu reklamowego, który możesz rozłożyć w dowolnym miejscu na plaży i cieszyć się efektami! Poza sezonem plażowym tego typu akcesoria reklamowe z powodzeniem służą podczas targów czy konferencji biznesowych.

Oferujemy parawan reklamowy z dowolnym nadrukiem, który wykonamy w jakości CMYK. Możesz na nim umieścić logo swojej firmy, pokazać aktualne promocje, przedstawić chwytliwe hasło marketingowe lub wiele innych. Wykonamy nadruk zgodnie z Twoimi wytycznymi - jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia.

Wymiar parawanu to 4 cm długości oraz 70 cm szerokości, co daje dużą powierzchnie reklamową do aranżacji według własnego pomysłu. Całość składa się z metrowych segmentów - każdy z nich może przedstawiać inną grafikę. Wydruk jest w jakości 300 dpi 1:1. Ogromną zaletą parawanu jest jego niewielka waga oraz konstrukcja ze wzmocnionymi krawędziami - jest to gwarancja wytrzymałości na uszkodzenia spowodowane warunkami zewnętrznymi, np. silnym wiatrem. Kolejnym atutem jest wysoka jakość i gramatura materiału, który jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu nadruk nie będzie tracił kolorów w słońcu. Parawan został wykonany z dbałością o detale. Materiał obszyty podwójnym szwem za pomocą solidnych, poliestrowych nici.

Kod produktu 1.
Rozmiar szerokość 400 cm. x wysokość 70 cm.
Druk SUBLIMACJA
Waga 2 kg
Wymiary po spakowaniu 10 x 10 x 70

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie ? Zadaj je odpowiemy najszybciej jak będzie o możliwe zazwyczaj oczekiwanie na odpowiedź trwa do 3 godzin.