“Stojak wielkoformatowy 240 x 240 z wydrukiem” cena zawiera wydruk

Stojak wielkoformatowy 240 x 240 z wydrukiem

szer. 240 cm.
wys. 240 cm.

799 zł. Netto ( brutto: 982.77 zł. )

649 zł. Netto ( brutto:798.27 zł. )

Stojak Wielkoformatowy szerokość 240 cm.


View cart

Dodaj do ulubionych

Każdego dnia jesteśmy zalewani przekazem reklamowym, często zupełnie nieświadomie. Każda firma chce nam sprzedać swój produkt, usługę. Jak to się dzieje, że jeden przekaz jest przez nas zapamiętywany, kodowany? Że nagle przypominamy sobie, że na tej imprezie był taki banner, ulotka, która oferowała akurat taki kurs zawodowy, o jakim marzyliśmy? To właśnie była skuteczna reklama. Skuteczna, czyli jaka? Prosta, efektowna, skuteczna i funkcjonalna.

Czeka Cie ważna prezentacja? A może organizujesz targi pracy, spotkania handlowe lub rozpoczynasz swój biznes, itp.? Pomożemy, byś zaprezentował się jak najlepiej i pozyskał nowych klientów.

Polecamy Państwu nasze STOJAKI WIELKOFORMATOWE

Stojak wielkoformatowy 240 x 240 cm – to bardzo efektowna, nowoczesna forma reklamy. Jest to imponujący banner reklamowy, które daje duże możliwości wykorzystania go w wielu sytuacjach.

Całkowita powierzchnia bannera to max. 240 x 240 cm. Dzięki teleskopowej regulacji z szerokości 110 cm możemy uzyskać maksymalną szerokość aż 240 cm. To samo dotyczy długości od 110  aż do 240 cm dzięki możliwości regulacji.

Duży zakres teleskopowej regulacji daje możliwość instalowania grafiki o rozmiarach od 110 x 110 cm aż do 240 x 240 cm.

Taka nowoczesna forma reklamy daje Państwu efektowne i skuteczne środki do zareklamowania swoich usług podczas imprez typu;

- targi branżowe

- targi pracy

- konferencje prasowe

- prezentacje w urzędach – pracy, miejskich, itd.

- imprezy dla dzieci  - prezentacje dla dzieci

- spotkania biznesowe

Doskonale wiemy, że ważna jest dla naszego Klienta mobilność, dlatego też każdy nasz stojak wraz z wydrukiem możesz w szybki i prosty sposób spakować, do dołączanej do zestawu torby, i przetransportować cały system reklamowy w dowolne miejsce. Szybko, tanio – bo własnym samochodem, bezpiecznie – nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia bezpieczeństwo transportu i dużą trwałość stojaków.

Kod produktu 1.
Rozmiar szerokość 240 cm. x wysokość 240 cm.
Druk CMYK
Waga 6 kg
Wymiary po spakowaniu 8x27x110

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie ? Zadaj je odpowiemy najszybciej jak będzie o możliwe zazwyczaj oczekiwanie na odpowiedź trwa do 3 godzin.