“Trybunka promocyjna” sama konstrukcja bez wydruku

Trybunka promocyjna

szer. 82 cm.
wys. 93 cm.

999 zł. Netto ( brutto: 1228.77 zł. )

699 zł. Netto ( brutto:859.77 zł. )

Trybunka reklamowa promocyjna szer. blatu 81 cm.


View cart

Dodaj do ulubionych

Skuteczne kreowanie wizerunku własnej marki to podstawa do tego, aby wyróżnić się spośród konkurencji i wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i kontrahentów. Nieocenione okażą się akcesoria promocyjne o wizualnej formie, które łączą w sobie funkcjonalność i imponujące walory estetyczne. Dokładnie takim produktem jest Trybunka reklamowa, która pełni rolę stoiska degustacyjnego i którą cechuje wyjątkowo uniwersalny charakter. Znajdzie zastosowanie podczas konferencji i targów branżowych, a także podczas akcji promocyjnych prowadzonych w rozmaitych miejscach.

Podstawą starannie zaprojektowanej konstrukcji jest stelaż, który zapewnia stabilność i do którego przymocowuje się profesjonalny wydruk graficzny o charakterze informacyjnym i promocyjnym. Tworzy on swego rodzaju zasłonę, ukrywając przed oczami innych półkę umieszczoną w połowie stelażu, która z powodzeniem posłuży do przechowywania gadżetów i przydatnych drobiazgów. Warto podkreślić, że wydruk można dowolnie zmieniać, co czyni Trybunkę znakomitą inwestycją na długi czas. Z przyjemnością pomożemy w jego przygotowaniu. Wygodny drewniany blat posiada owalny kształt i z łatwością pomieści wszystko, co niezbędne. Montaż tego stoiska nikomu nie powinien sprawić problemów, bowiem przebiega szybko, sprawnie i nie wymaga posiadania żadnych narzędzi. Ogromną zaletą jest także fakt, że całość jest lekka, a tym samym mobilna. Trybunkę bez trudu można zabierać ze sobą w dowolne miejsca. Dodatkowo zadbaliśmy o jej bezpieczeństwo umieszczając w zestawie specjalną torbę transportową, która pozwoli uniknąć ewentualnych zniszczeń. Szerokość produktu to 150 cm, natomiast wysokość to 90 cm.

Zamawiając trybunkę, otrzymujesz:
- drewniany blat
- stelaż
- wydruk
- torbę transportową

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, dotyczącą przygotowania grafiki na potrzeby stoiska promocyjnego.

Kod produktu 1.5907451661451
Rozmiar szerokość 82 cm. x wysokość 93 cm.
Druk CMYK, wydruk zabezpieczony laminatem
Waga 13 kg
Wymiary po spakowaniu 25x43x94 cm
21Przestrzeń zaznaczona na górze i na dole szablonu znajduje się poza marginesami bezpieczeństwa. Ta część wydruku: od dołu zwinie się w kasecie, od góry schowa się w listwie zatrzaskowej. Należy pamiętać, że w tej przestrzeni nie powinny znaleźć się istotne elementy projektu.

Do pobrania

Klikając na poniższe przyciski możesz pobrać niezbędne informacje do przygotowania projektu graficznego.Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie ? Zadaj je odpowiemy najszybciej jak będzie o możliwe zazwyczaj oczekiwanie na odpowiedź trwa do 3 godzin.