“X Banner reklamowy 60 x 160” cena zawiera wydruk

X Banner reklamowy 60 x 160

szer. 60 cm.
wys. 160 cm.

79 zł. Netto ( brutto: 97.17 zł. )

79 zł. Netto ( brutto:97.17 zł. )

X Banner szerokość 60 cm.


View cart

Dodaj do ulubionych

Wyróżnienie się na tle konkurencji i zaprezentowanie swojej marki w zauważalny i atrakcyjny wizualnie sposób to sprawdzony przepis na sukces. Sięgnij po X Banner i zapewnij sobie pożądaną rozpoznawalność! Ten wyjątkowy system reklamowy jest elastyczny, nowoczesny i posiada imponującą uniwersalność zastosowania. Dzięki temu w pełni dostosujesz go do swoich potrzeb sprawiając, że promocja firmy lub produktu będzie skuteczna i intrygująca.

X Banner posiada stabilną i starannie zaprojektowaną konstrukcję, co przekłada się na prosty montaż, który nikomu nie powinien sprawić problemów i który nie zajmuje zbyt wiele czasu. 
Dużą rolę odgrywa tu specjalny stojak, który został wykonany przy pomocy solidnych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Jednocześnie zachowują one lekkość, która czyni ten sprzęt mobilnym. Przewożenie banneru ułatwi dołączona do zestawu torba zapewniająca najwyższą ochronę w trakcie transportu. Elementy graficzne montowane są w centralnej części stelażu i przytwierdzane za pomocą czterech uchwytów umieszczonych w rogach wyznaczonej przestrzeni. Warto podkreślić, że X Banner dysponuje również regulacją napięcia materiału. Dzięki temu prezentowana grafika będzie wyglądać znakomicie i w pełni profesjonalnie.
Klient może dowolnie modyfikować znajdujące się na bannerze grafiki, co czyni ten produkt wspaniałą inwestycją o różnorodnym zastosowaniu. Zajmujemy się udzielaniem pomocy w przygotowywaniu takich grafik, oferując wysokiej klasy wydruki o jakości fotograficznej. Wymiary produktu to 50 cm x 150 cm.

X Banner to niezawodny element promocji marki i doskonała reklama łącząca nowoczesność, sprawdzone rozwiązania oraz funkcjonalność i imponujące walory estetyczne. Jego atrakcyjna cena stanowi kolejną istotną zaletę.
X Banner jest również objęty dwuletnią gwarancją. Produkt znajdzie swoje wykorzystanie na różnego rodzaju konferencjach, targach branżowych, spotkaniach promujących przedsiębiorstwo i nie tylko.

Kod produktu 1.
Rozmiar szerokość 60 cm. x wysokość 160 cm.
Druk CMYK
Waga 1 kg
Wymiary po spakowaniu 8x8x100 cm

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie ? Zadaj je odpowiemy najszybciej jak będzie o możliwe zazwyczaj oczekiwanie na odpowiedź trwa do 3 godzin.