“X Banner reklamowy STRONG 80 x 180” cena zawiera wydruk

X Banner reklamowy STRONG 80 x 180

szer. 80 cm.
wys. 180 cm.

109 zł. Netto ( brutto: 134.07 zł. )

99 zł. Netto ( brutto:121.77 zł. )

X Banner szerokość 80 cm.


View cart

Dodaj do ulubionych

Pragniesz zaprezentować swoją markę w wyjątkowo atrakcyjny wizualnie sposób? Nie wiesz jak skutecznie wyróżnić się spośród konkurencji i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych odbiorców, klientów i kontrahentów? Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania marketingowe i reklamę w dobrym guście. Z pomocą przyjdzie nasz X Banner, który jest wyjątkowym systemem reklamowym, który łączy w sobie funkcjonalność i walory estetyczne. Jest w pełni profesjonalny i elastyczny. Pozostawia swoim użytkownikom ogromne pole do popisu, dzięki czemu każdy klient bez trudu dopasuje go do swoich potrzeb i planów.

Sukces tego produktu tkwi w jego starannie przemyślanej i odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji. Wykonany z solidnych i zarazem lekkich materiałów stojak stanowi stabilną podstawę, której montaż nikomu nie powinien sprawić kłopotów i który przebiega bardzo szybko. Nie potrzeba do tego żadnych specjalnych urządzeń ani wiedzy. Sprzęt jest mobilny i możesz przewozić go w dowolne miejsca nie martwiąc się o to, że podczas transportu powstaną jakiekolwiek uszkodzenia. O to, aby tak się nie stało, zadba torba podróżna dołączona do zestawu. Do centralnej części stelażu należy przytwierdzić grafikę. Zrobisz to korzystając z czterech uchwytów znajdujących się w rogach wyznaczonej przestrzeni. Plakat będzie prezentował się wspaniale, gdyż X Banner posiada dodatkową regulację napięcia materiału, która pozwala na uzyskanie najbardziej optymalnych warunków. Warto podkreślić, że wystawiane grafiki można dowolnie modyfikować, co czyni X Banner produktem uniwersalnym, który jest znakomitą inwestycją, jaka posłuży marce przez wiele lat. Wymiary grafik wynoszą 60 cm x 160 cm. Służymy pomocą w ich przygotowaniu i oferujemy wysokiej klasy wydruki, które cechuje jakość fotograficzna.

X Banner to nowoczesne, skuteczne i niezawodne rozwiązanie. Wspaniały element kampanii promocyjnej, który znajdzie zastosowanie w trakcie konferencji branżowych, targów, spotkań informacyjnych czy rekrutacyjnych. Posiada atrakcyjną cenę i jest objęty dwuletnią gwarancją.

Kod produktu 1.
Rozmiar szerokość 80 cm. x wysokość 180 cm.
Druk CMYK
Waga 1 kg
Wymiary po spakowaniu 8x8x125 cm

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie ? Zadaj je odpowiemy najszybciej jak będzie o możliwe zazwyczaj oczekiwanie na odpowiedź trwa do 3 godzin.